Αποτελέσματα αγώνων στα 7α Ζαχαριάδεια(29/5/2016)

June 1, 2016

Για περισσότερες φωτο πατήστε ΕΔΩ

Φωτογραφίες από ΣΩΤΗΡΗ ΠΑΓΚΑΛΟ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

100 Μ. ΑΝΔΡΩΝ                
    Α΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    87    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ    10.85
2    ΔΑΔΑΚΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ    93    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ    10.97
3    ΚΙΑΦΑΣ    ΜΙΧΑΛΗΣ    93    Α.Ε.Κ.    10.99
4    ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    86    ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ    11.02
5    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    96    ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ    11.17
6    ΜΑΚΡΙΔΗΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    95    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    11.36
    ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    94    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ    ΑΚΥΡΟΣ
                ΑΝΕΜΟΣ :+0,4    
                    
    Β΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΠΑΥΛΙΔΗΣ    ΜΙΧΑΛΗΣ    99    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 (11.212)    11.22
2    ΤΖΩΓΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    84    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ (11.214)    11.22
3    ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    95    ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    11.34
4    ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ    ΜΙΧΑΛΗΣ    96    ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ.    11.41
5    ΤΣΑΝΑΞΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2000    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    11.42
6    ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    94    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    11.61
7    ΒΑΛΑΗΣ    ΛΑΜΠΡΟΣ    90    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    11.69
                ΑΝΕΜΟΣ :+0,6    
                    
    Γ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΧΑΛΚΙΑΔΟΥΛΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    93    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    11.34
2    ΜΠΙΣΚΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    97    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    11.45
3    ΧΙΝΤΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    94    ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.(11.463)    11.47
4    ΧΡΗΣΤΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    96    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ     (11.466)    11.47
5    ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΣΩΤΗΡΙΟΣ    97    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ    11.55
6    ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ    ΛΕΩΝΙΔΑΣ    97    ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    12.19
    ΚΩΤΟΥΛΑΣ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ    2000    ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    ΑΚΥΡΟΣ
                ΑΝΕΜΟΣ :-1,2    
                    
    Δ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ    ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ    99    ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ    11.63
2    ΝΑΛΜΠΑΝΤΟΓΛΟΥ    ΑΓΓΕΛΟΣ    95    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    11.73
3    ΧΑΜΕΛΣ    ΧΟΤΖΑ    92    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    11.81
4    ΣΥΛΛΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    97    ΑΣ ΠΑΟΚ    11.83
5    ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    96    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    11.87
6    ΜΙΧΑΛΙΟΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    99    ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    12.13
7    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2000    ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ    12.44
                ΑΝΕΜΟΣ :-1,0    
                    
    Ε΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ    ΗΛΙΑΣ    89    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ    11.63
2    ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2000    ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    11.75
3    ΜΠΙΡΙΤΖΙΚΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    99    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    11.81
4    ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    99    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    12.01
5    ΣΥΡΠΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2000    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    12.12
6    ΤΡΑΪΑΝΟΥ    ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ    93    ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ    12.33
7    ΜΕΝΕΞΕΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    95    ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ    12.43
                ΑΝΕΜΟΣ :-0,5    
                    
    ΣΤ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΜΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    99    ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    11.72
2    ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΣ    ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ    2000    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    11.82
3    ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ    ΡΑΦΑΗΛ    98    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    12.11
4    ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2000    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    12.17
5    ΓΚΟΝΗΣ    ΟΡΦΕΑΣ-ΗΛΙΑΣ    2000    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    12.25
6    ΔΡΑΚΟΓΛΟΥ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    99    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    12.38
7    ΧΑΪΔΟΣ    ΘΩΜΑΣ    94    ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    12.50
                ΑΝΕΜΟΣ :-1,2    
                    
    Ζ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΕΥΘΥΜ    99    ΑΣ ΠΑΟΚ   (12.054)    12.06
2    ΛΑΜΠΑΚΗΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    98    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (12.058)    12.06
3    ΤΑΛΟΣ    ΣΩΤΗΡΙΟΣ    99    ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    12.07
4    ΔΕΛΛΙΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    99    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    12.10
5    ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ    ΑΧΙΛΛΕΑΣ    2000    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    12.14
6    ΜΥΤΗΣ    ΡΑΦΑΗΛ    2000    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    12.20
                ΑΝΕΜΟΣ :-0,4    
                    
    Η΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΣΕΓΚΟΣ    ΗΛΙΑΣ    95    ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ    11.45
2    ΚΩΤΟΓΛΟΥ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2000    ΑΣ ΠΑΟΚ    12.03
3    ΛΑΜΠΑΚΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    98    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    12.07
4    ΜΙΧΟ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    98    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    12.25
5    ΤΣΕΠΕΝΕΚΑΣ    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    95    ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    12.84
6    ΜΗΛΙΑΔΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    2000    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    12.95
                ΑΝΕΜΟΣ :+0,1    
                    
    Θ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ    ΘΩΜΑΣ    96    ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    12.71
2    ΝΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2000    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    12.78
3    ΚΟΥΤΣΟΣΙΜΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    94    ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    12.87
4    ΚΑΤΕΒΑΣ    ΜΑΤΘΑΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ    2000    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    13.01
5    ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    97    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    13.07
                ΑΝΕΜΟΣ :+0,0    
                    
    ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                
1    ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    87    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ    10.85
2    ΔΑΔΑΚΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ    93    ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ    10.97
3    ΚΙΑΦΑΣ    ΜΙΧΑΛΗΣ    93    Α.Ε.Κ.    10.99
4    ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    86    ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ    11.02
5    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    96    ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ    11.17
6    ΠΑΥΛΙΔΗΣ    ΜΙΧΑΛΗΣ    99    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 (11.212)    11.22
7    ΤΖΩΓΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    84    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ (11.214)    11.22
8    ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    95    ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    11.34
–    ΧΑΛΚΙΑΔΟΥΛΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    93    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    11.34
10    ΜΑΚΡΙΔΗΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    95    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    11.36
11    ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ    ΜΙΧΑΛΗΣ    96    ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ.    11.41
12    ΤΣΑΝΑΞΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2000    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    11.42
13    ΣΕΓΚΟΣ    ΗΛΙΑΣ    95    ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ    11.45
–    ΜΠΙΣΚΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    97    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    11.45
15    ΧΙΝΤΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    94    ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.(11.463)    11.47
16    ΧΡΗΣΤΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    96    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ     (11.466)    11.47
17    ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΣΩΤΗΡΙΟΣ    97    ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ    11.55
18    ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    94    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    11.61
19    ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ    ΗΛΙΑΣ    89    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ    11.63
–    ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ    ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ    99    ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ    11.63
21    ΒΑΛΑΗΣ    ΛΑΜΠΡΟΣ    90    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    11.69
22    ΜΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    99    ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    11.72
23    ΝΑΛΜΠΑΝΤΟΓΛΟΥ    ΑΓΓΕΛΟΣ    95    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    11.73
24    ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2000    ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    11.75
25    ΜΠΙΡΙΤΖΙΚΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    99    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    11.81
–    ΧΑΜΕΛΣ    ΧΟΤΖΑ    92    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    11.81
27    ΚΑΡΑΚΥΡΓΙΟΣ    ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ    2000    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    11.82
28    ΣΥΛΛΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    97    ΑΣ ΠΑΟΚ    11.83
29    ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    96    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    11.87
30    ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    99    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    12.01
31    ΚΩΤΟΓΛΟΥ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2000    ΑΣ ΠΑΟΚ    12.03
32    ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΕΥΘΥΜ    99    ΑΣ ΠΑΟΚ   (12.054)    12.06
33    ΛΑΜΠΑΚΗΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    98    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (12.058)    12.06
34    ΤΑΛΟΣ    ΣΩΤΗΡΙΟΣ    99    ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    12.07
–    ΛΑΜΠΑΚΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    98    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    12.07
36    ΔΕΛΛΙΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    99    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    12.10
37    ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ    ΡΑΦΑΗΛ    98    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    12.11
38    ΣΥΡΠΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2000    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    12.12
39    ΜΙΧΑΛΙΟΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    99    ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    12.13
40    ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ    ΑΧΙΛΛΕΑΣ    2000    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    12.14
41    ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2000    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    12.17
42    ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ    ΛΕΩΝΙΔΑΣ    97    ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    12.19
43    ΜΥΤΗΣ    ΡΑΦΑΗΛ    2000    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    12.20
44    ΓΚΟΝΗΣ    ΟΡΦΕΑΣ-ΗΛΙΑΣ    2000    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    12.25
–    ΜΙΧΟ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    98    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    12.25
46    ΤΡΑΪΑΝΟΥ    ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ    93    ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ    12.33
47    ΔΡΑΚΟΓΛΟΥ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    99    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    12.38
48    ΜΕΝΕΞΕΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    95    ΓΣ ΕΥΟΣΜΟΥ    12.43
49    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2000    ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ    12.44
50    ΧΑΪΔΟΣ    ΘΩΜΑΣ    94    ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    12.50
51    ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ    ΘΩΜΑΣ    96    ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    12.71
52    ΝΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2000    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    12.78
53    ΤΣΕΠΕΝΕΚΑΣ    ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ    95    ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    12.84
54    ΚΟΥΤΣΟΣΙΜΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    94    ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    12.87
55    ΜΗΛΙΑΔΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    2000    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    12.95
56    ΚΑΤΕΒΑΣ    ΜΑΤΘΑΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ    2000    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    13.01
57    ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    97    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    13.07
    ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    94    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ    ΑΚΥΡΟΣ
    ΚΩΤΟΥΛΑΣ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ    2000    ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    ΑΚΥΡΟΣ
                    
                    
    400 Μ. ΑΝΔΡΩΝ                
    Α΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΜΟΥΡΑΤΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    92    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ    49.24
2    ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    86    ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ    50.15
3    ΧΑΛΚΙΑΔΟΥΛΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    93    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    51.11
4    ΤΕΡΖΗΣ    ΠΑΣΧΑΛΗΣ    96    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    51.15
5    ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    95    ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ    51.50
6    ΣΑΒΒΙΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    85    ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ    51.62
                    
    Β΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΠΕΤΜΕΖΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    94    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    50.61
2    ΛΑΖΑΡΟΥ    ΙΩΑΝΝΗΣ    95    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    51.36
3    ΤΣΙΡΛΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    95    ΑΣ ΠΑΟΚ    51.39
4    ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    96    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    51.68
5    ΦΑΝΑΡΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    97    ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    51.77
6    ΛΑΓΟΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    95    ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ    51.88
7    ΚΑΠΕΤΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2000    ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    57.16
                    
    Γ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΧΡΗΣΤΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    96    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    51.72
2    ΝΑΛΜΠΑΝΤΟΓΛΟΥ    ΑΓΓΕΛΟΣ    95    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    52.73
3    ΜΙΧΑΛΗ    ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ    97    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    53.22
4    ΚΙΛΟΓΛΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    96    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    54.55
5    ΒΕΛΙΣΑΡΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    87    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ    57.91
                    
    Δ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΑΘΑΝΑΣΛΕΡΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    99    ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ.    52.97
2    ΠΙΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    98    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    53.58
3    ΚΑΤΣΑΡΟΣ    ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ    95    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    54.32
4    ΜΑΝΟΣ    ΦΙΛΙΠΠΟΣ    95    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    54.73
5    ΜΠΟΥΚΙΟΣ    ΠΑΣΧΑΛΗΣ    2000    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    55.11
6    ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    99    ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ    56.57
7    ΤΡΑΚΑΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    99    ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ    57.71
                    
    ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                
1    ΜΟΥΡΑΤΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    92    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ    49.24
2    ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    86    ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ    50.15
3    ΠΕΤΜΕΖΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    94    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    50.61
4    ΧΑΛΚΙΑΔΟΥΛΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    93    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    51.11
5    ΤΕΡΖΗΣ    ΠΑΣΧΑΛΗΣ    96    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    51.15
6    ΛΑΖΑΡΟΥ    ΙΩΑΝΝΗΣ    95    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    51.36
7    ΤΣΙΡΛΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    95    ΑΣ ΠΑΟΚ    51.39
8    ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    95    ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ    51.50
9    ΣΑΒΒΙΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    85    ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ    51.62
10    ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    96    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    51.68
11    ΧΡΗΣΤΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    96    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    51.72
12    ΦΑΝΑΡΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    97    ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    51.77
13    ΛΑΓΟΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    95    ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ    51.88
14    ΝΑΛΜΠΑΝΤΟΓΛΟΥ    ΑΓΓΕΛΟΣ    95    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    52.73
15    ΑΘΑΝΑΣΛΕΡΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    99    ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ.    52.97
16    ΜΙΧΑΛΗ    ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ    97    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    53.22
17    ΠΙΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    98    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    53.58
18    ΚΑΤΣΑΡΟΣ    ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ    95    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    54.32
19    ΚΙΛΟΓΛΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    96    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    54.55
20    ΜΑΝΟΣ    ΦΙΛΙΠΠΟΣ    95    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    54.73
21    ΜΠΟΥΚΙΟΣ    ΠΑΣΧΑΛΗΣ    2000    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    55.11
22    ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    99    ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ    56.57
23    ΚΑΠΕΤΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2000    ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    57.16
24    ΤΡΑΚΑΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    99    ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ    57.71
25    ΒΕΛΙΣΑΡΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    87    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ    57.91
                    
    800 Μ. ΑΝΔΡΩΝ                
1    ΚΙΛΟΓΛΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    96    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    1.52.97
2    ΒΡΑΝΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    91    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    1.54.74
3    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ    ΜΑΡΙΟΣ    99    ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ    1.58.72
4    ΝΑΚΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    91    ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ    2.00.96
5    ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    96    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    2.02.19
6    ΚΙΛΟΓΛΟΥ    ΑΝΔΡΕΑΣ    2000    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    2.03.07
7    ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    96    ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    2.03.56
8    ΔΕΛΗΠΑΛΛΑΣ O-DONNEL    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2000    ΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ    2.04.29
9    ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    90    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    2.04.41
10    ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    90    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    2.11.16
11    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    95    ΑΣ ΑΡΗΣ    2.13.68
12    ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2000    ΓΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ    2.16.05
13    ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    99    ΑΣ ΑΡΗΣ    2.16.22
14    ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2000    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    2.16.58
    ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ    ΘΕΟΦΑΝΗΣ    97    ΑΣ ΑΡΗΣ    ΕΓΚΑΤ.
                    
    110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ   ΑΝΔΡΩΝ            
    Α΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΚΙΑΦΑΣ    ΜΙΧΑΛΗΣ    93    Α.Ε.Κ.    14.65
2    ΚΙΑΦΑΣ    ΑΡΓΥΡΗΣ    95    Α.Ε.Κ.    15.08
3    ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    91    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    15.10
4    ΧΙΝΤΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    94    ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ.    15.15
                ΑΝΕΜΟΣ :-0,8    
                    
    Β΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    97    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    15.51
2    ΠΗΤΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    95    ΓΣ ΒΟΛΟΥ    16.37
3    ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ    ΦΙΛΙΠΠΟΣ    94    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    16.38
                ΑΝΕΜΟΣ :-1,6    
                    
    ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                
1    ΚΙΑΦΑΣ    ΜΙΧΑΛΗΣ    93    Α.Ε.Κ.    14.65
2    ΚΙΑΦΑΣ    ΑΡΓΥΡΗΣ    95    Α.Ε.Κ.    15.08
3    ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    91    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    15.10
4    ΧΙΝΤΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    94    ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ.    15.15
5    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    97    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    15.51
6    ΠΗΤΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    95    ΓΣ ΒΟΛΟΥ    16.37
7    ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ    ΦΙΛΙΠΠΟΣ    94    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    16.38
                    
    3000 Μ. Φ.Ε. ΑΝΔΡΩΝ                
1    ΛΟΥΦΕΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    89    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ    10.08.27
2    ΠΑΡΘΕΝΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    99    ΓΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ    12.44.61
                    
    ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                
1    ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    94    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    7.65/+0,1
2    ΣΑΡΑΚΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    95    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    7.39/-0,1
3    ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    97    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    7.26/+0,0
4    ΠΑΛΑΙΟΛΓΟΥ    ΣΠΥΡΙΔΩΝ    97    ΑΣ ΑΡΗΣ    7.06/+0,6
5    ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    94    ΑΣ ΠΑΟΚ    6.88
6    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    96    ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ    6.79
7    ΚΙΛΟΓΛΟΥ    ΑΓΓΕΛΟΣ    97    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    6.40
8    ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    96    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    6.13
9    ΠΙΠΙΛΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    99    ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ    5.88
10    ΦΕΙΔΑΝΤΣΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2000    ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ    5.85
11    ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    98    ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    4.89
                    
    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ                
1    ΝΕΑΡΝΤΖΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    98    ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ    4.80
2    ΤΖΗΛΙΟΣ    ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ    84    ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ    4.80
3    ΜΠΕΛΟΣ    ΘΕΟΦΑΝΗΣ    92    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    4.50
4    ΠΑΥΛΙΔΗΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    2000    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    4.40
5    ΓΕΩΡΓΙΤΣΕΛΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    81    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    4.15
6    ΡΙΖΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2000    ΑΣ ΑΡΗΣ    4.00
7    ΤΣΑΓΚΟΥΔΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    98    ΑΣ ΠΑΟΚ    4.00
8    ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    99    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    3.85
9    ΧΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ    ΚΟΣΜΑΣ    86    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    3.70
–    ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    96    ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ    3.70
    ΤΣΙΧΛΑΚΙΔΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    2000    ΑΣ ΠΑΟΚ    ΑΚΥΡΟΣ
    ΤΟΛΙΟΣ    ΗΛΙΑΣ    70    ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ    ΑΚΥΡΟΣ
    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    97    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    ΑΚΥΡΟΣ
    ΓΑΤΣΙΟΣ    ΘΩΜΑΣ    95    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    ΑΚΥΡΟΣ
                    
                    
    ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ                
1    ΜΑΚΡΗΣ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    93    ΑΣ ΠΑΟΚ    15.34/+0,2
2    ΜΠΟΦΤΣΗΣ    ΠΑΥΛΟΣ    92    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ    15.15/+0,7
3    ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    ΧΡΗΣΤΟΣ    96    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    14.02/+0,4
4    ΜΠΟΥΛΓΚΟΥΡΙΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    86    ΑΣ ΠΑΟΚ    14.00/-0,5
5    ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ    ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    96    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    13.09
6    ΦΕΙΔΑΝΤΣΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2000    ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ    12.88
7    ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2000    ΓΣ ΒΟΛΟΥ    12.72
8    ΜΙΧΟ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    98    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    12.54
9    ΠΙΠΙΛΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    99    ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ    12.36
10    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    96    ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ    12.15
11    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΝΔΡΕΑΣ    2000    ΑΣ ΠΑΟΚ    11.95
                    
                    
    ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ                
1    ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    81    ΑΣ ΠΑΟΚ    17.17
2    ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ    ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ    85    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ «Ο ΜΑΚΕΔΩΝ»    14.47
3    ΠΗΤΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    95    ΓΣ ΒΟΛΟΥ    13.24
4    ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ    ΣΤΕΦΑΝΟΣ    94    ΑΣ ΠΑΟΚ    13.15
5    ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    89    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ «Ο ΜΑΚΕΔΩΝ»    12.72
6    ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    75    ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ    11.56
7    ΑΖΑΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    98    ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    6.73
                    
    ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄(2001-2002)        
                    
    150 Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ                
    Α΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2001    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    17.64
2    ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    18.09
3    ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2001    ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ    18.18
4    ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ    ΛΑΜΠΡΟΣ    2001    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    18.28
5    ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2001    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    18.40
6    ΒΛΑΧΙΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    18.76
7    ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗΣ    ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    2001    ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ «ΑΔΩΝΙΣ»    18.81
                ΑΝΕΜΟΣ :-0,3    
                    
    Β΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ    ΛΕΩΝΙΔΑΣ    2001    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    18.50
2    ΚΑΡΙΩΤΙΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2002    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    18.75
3    ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2001    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    19.31
4    ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2001    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    19.38
5    ΣΤΟΙΚΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2001    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    19.53
6    ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ    2002    Μ.Ο. ΑΡΝΑΙΑΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ»    19.66
7    ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    2002    ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    20.21
                ΑΝΕΜΟΣ :-1,0    
                    
    Γ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΠΕΡΔΙΚΗΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    2002    ΑΣ ΑΡΗΣ    18.60
2    ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2002    Μ.Ο. ΑΡΝΑΙΑΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ»    18.76
3    ΤΑΤΣΙΔΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    2001    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    18.83
4    ΑΔΑΜΙΔΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    18.84
5    ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    18.87
6    ΚΑΡΑΣΜΑΝΑΚΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2002    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    19.48
                ΑΝΕΜΟΣ :+0,3    
                    
    Δ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΟΥΖΟΥΝΗΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    2001    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    19.28
2    ΦΟΥΡΙΚΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2002    ΑΣ ΠΑΟΚ    19.47
3    ΧΑΡΙΣΚΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2001    ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ    19.56
4    ΜΠΕΚΟΣ-ΦΕΡΡΕΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2002    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    20.00
5    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ    ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    20.28
6    ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΑΚΗΣ    ΠΕΤΡΟΣ    2002    ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    22.24
                ΑΝΕΜΟΣ :-0,1    
                    
    Ε΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ    ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ    2002    ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    19.73
2    ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2002    ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    19.79
3    ΠΕΣΚΕΤΖΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    20.51
4    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ    ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    21.41
5    ΧΑΣΙΩΤΗΣ-ΤΡΥΦΕΡΗΣ    ΕΥΘΥΜΙΟΣ    2002    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    21.92
6    ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ    ΜΑΞΙΜΟΣ    2001    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    22.43
    ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    2001    ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ.    ΑΚΥΡΟΣ
                ΑΝΕΜΟΣ :-1,1    
                    
    ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                
1    ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2001    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    17.64
2    ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    18.09
3    ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2001    ΟΚΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ    18.18
4    ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ    ΛΑΜΠΡΟΣ    2001    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    18.28
5    ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2001    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    18.40
6    ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ    ΛΕΩΝΙΔΑΣ    2001    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    18.50
7    ΠΕΡΔΙΚΗΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    2002    ΑΣ ΑΡΗΣ    18.60
8    ΚΑΡΙΩΤΙΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2002    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    18.75
9    ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2002    Μ.Ο. ΑΡΝΑΙΑΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ»    18.76
–    ΒΛΑΧΙΔΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    18.76
11    ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗΣ    ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    2001    ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ «ΑΔΩΝΙΣ»    18.81
12    ΤΑΤΣΙΔΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    2001    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    18.83
13    ΑΔΑΜΙΔΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    18.84
14    ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    18.87
15    ΟΥΖΟΥΝΗΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    2001    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    19.28
16    ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2001    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    19.31
17    ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2001    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    19.38
18    ΦΟΥΡΙΚΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2002    ΑΣ ΠΑΟΚ    19.47
19    ΚΑΡΑΣΜΑΝΑΚΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    2002    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    19.48
20    ΣΤΟΙΚΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2001    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    19.53
21    ΧΑΡΙΣΚΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2001    ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ    19.56
22    ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ    2002    Μ.Ο. ΑΡΝΑΙΑΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ»    19.66
23    ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ    ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ    2002    ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    19.73
24    ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2002    ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    19.79
25    ΜΠΕΚΟΣ-ΦΕΡΡΕΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2002    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    20.00
26    ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    2002    ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    20.21
27    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ    ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    20.28
28    ΠΕΣΚΕΤΖΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    20.51
29    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ    ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    21.41
30    ΧΑΣΙΩΤΗΣ-ΤΡΥΦΕΡΗΣ    ΕΥΘΥΜΙΟΣ    2002    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    21.92
31    ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΑΚΗΣ    ΠΕΤΡΟΣ    2002    ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    22.24
32    ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ    ΜΑΞΙΜΟΣ    2001    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    22.43
    ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    2001    ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ.    ΑΚΥΡΟΣ
                    
    ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (96 & ΜΕΓ.)            
                    
    100 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ                
    Α΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΣΑΡΡΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    93    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ    12.14
2    ΛΑΦΤΣΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    99    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    12.49
3    ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ    ΟΛΥΜΠΙΑ    97    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    12.50
4    ΦΛΩΡΟΥ    ΓΛΥΚΕΡΙΑ    95    ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    12.58
5    ΤΑΜΠΟΥΡΗ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    96    ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ    12.91
6    ΓΚΙΣΗ    ΜΑΡΙΑ    95    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    12.94
7    ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ    ΕΙΡΗΝΗ    90    Α.Ε.Κ.    13.16
                ΑΝΕΜΟΣ :-1,3    
                    
    Β΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΜΠΑΡΤΖΟΥ    ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ    2000    ΑΣ ΑΡΗΣ    12.87
2    ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΔΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    2000    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    12.99
3    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ    ΜΑΡΙΑ    96    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    13.04
4    ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΑ    99    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    13.14
5    ΜΑΔΕΣΗ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ    97    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    13.16
6    ΤΡΙΓΛΙΔΟΥ    ΣΤΕΛΛΑ    98    ΓΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ    13.41
7    ΓΚΟΥΝΤΑ    ΗΛΙΑΝΑ    2000    ΑΣ ΑΡΗΣ    13.49
                ΑΝΕΜΟΣ :-0,5    
                    
    Γ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΖΑΚΚΑ    ΧΑΡΑ    96    ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ    13.08
2    ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ    ΜΑΡΙΑΝΘΗ    2000    ΑΣ ΑΡΗΣ    13.67
3    ΣΑΧΤΑΡΙΔΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2000    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    13.79
4    ΚΑΦΦΕ    ΣΤΕΛΛΑ    88    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    14.02
5    ΚΑΤΖΙΚΑ    ΝΙΚΟΛΕΤΑ    2000    ΓΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ    14.07
6    ΣΟΥΛΑ    ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ    99    ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ    14.08
7    ΤΖΥΝΤΟΛΑΡΙ    ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ    2000    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    15.28
                ΑΝΕΜΟΣ :+1,0    
                    
    Δ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ    99    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    12.77
2    ΠΑΤΛΙΑΚΑ    ΕΥΑ    96    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    13.27
3    ΜΑΡΜΑΡΕΛΛΗ    ΦΑΝΗ    99    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    13.43
4    ΘΟΛΙΩΤΗ    ΑΝΝΑ    97    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    14.26
5    ΠΕΛΤΕΚΗ    ΜΑΡΙΑ    99    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    14.57
6    ΧΥΤΟΥΔΗ    ΕΛΕΝΗ    2000    ΑΣ ΑΡΗΣ    15.78
                ΑΝΕΜΟΣ :-1,1    
                    
    ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                
1    ΣΑΡΡΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    93    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ    12.14
2    ΛΑΦΤΣΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    99    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    12.49
3    ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ    ΟΛΥΜΠΙΑ    97    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    12.50
4    ΦΛΩΡΟΥ    ΓΛΥΚΕΡΙΑ    95    ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    12.58
5    ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ    99    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    12.77
6    ΜΠΑΡΤΖΟΥ    ΑΝΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ    2000    ΑΣ ΑΡΗΣ    12.87
7    ΤΑΜΠΟΥΡΗ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    96    ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ    12.91
8    ΓΚΙΣΗ    ΜΑΡΙΑ    95    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    12.94
9    ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΔΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    2000    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    12.99
10    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ    ΜΑΡΙΑ    96    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    13.04
11    ΖΑΚΚΑ    ΧΑΡΑ    96    ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ    13.08
12    ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΑ    99    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    13.14
13    ΜΑΔΕΣΗ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ    97    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    13.16
–    ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ    ΕΙΡΗΝΗ    90    Α.Ε.Κ.    13.16
15    ΠΑΤΛΙΑΚΑ    ΕΥΑ    96    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    13.27
16    ΤΡΙΓΛΙΔΟΥ    ΣΤΕΛΛΑ    98    ΓΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ    13.41
17    ΜΑΡΜΑΡΕΛΛΗ    ΦΑΝΗ    99    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    13.43
18    ΓΚΟΥΝΤΑ    ΗΛΙΑΝΑ    2000    ΑΣ ΑΡΗΣ    13.49
19    ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ    ΜΑΡΙΑΝΘΗ    2000    ΑΣ ΑΡΗΣ    13.67
20    ΣΑΧΤΑΡΙΔΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2000    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    13.79
21    ΚΑΦΦΕ    ΣΤΕΛΛΑ    88    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    14.02
22    ΚΑΤΖΙΚΑ    ΝΙΚΟΛΕΤΑ    2000    ΓΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ    14.07
23    ΣΟΥΛΑ    ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ    99    ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ    14.08
24    ΘΟΛΙΩΤΗ    ΑΝΝΑ    97    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    14.26
25    ΠΕΛΤΕΚΗ    ΜΑΡΙΑ    99    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    14.57
26    ΤΖΥΝΤΟΛΑΡΙ    ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ    2000    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    15.28
27    ΧΥΤΟΥΔΗ    ΕΛΕΝΗ    2000    ΑΣ ΑΡΗΣ    15.78
                    
    400 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ                
    Α΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    93    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    57.22
2    ΚΟΥΤΣΩΡΑΚΗ    ΘΕΟΔΩΡΑ    96    ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    62.41
3    ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ    ΖΩΗ    99    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    62.60
4    ΚΑΤΣΙΚΗ    ΑΛΙΝΑ    98    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    64.70
                    
    Β΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΜΙΧΑΛΙΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2000    ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    61.64
2    ΜΠΑΜΠΑΛΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    99    ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ.    62.19
3    ΜΕΡΕΣΕΝΤΟΓΛΟΥ    ΣΟΦΙΑ    2000    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    63.11
4    ΚΟΤΣΙΔΟΥ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2000    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    63.51
5    ΤΕΡΖΙΔΟΥ    ΠΑΓΩΝΑ-ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ    88    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    63.74
6    ΝΤΕΛΛΟΥ    ΚΟΡΙΝΑ    95    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    64.25
                    
    Γ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΚΟΥΡΟΥΔΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    97    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    64.93
2    ΤΑΣΕΛΗ    ΑΣΠΑΣΙΑ    97    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    65.32
3    ΛΟΥΤΣΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    2000    ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ.    66.45
4    ΣΤΑΗ    ΣΤΑΜΑΤΙΑ    2000    ΑΣ ΑΡΗΣ    67.07
5    ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ    99    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    67.13
6    ΧΡΙΣΤΟΦΗ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ    94    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    70.04
                    
                    
    ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                
1    ΘΕΟΠΕΜΠΤΙΔΟΥ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    93    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    57.22
2    ΜΙΧΑΛΙΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2000    ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    61.64
3    ΜΠΑΜΠΑΛΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    99    ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ.    62.19
4    ΚΟΥΤΣΩΡΑΚΗ    ΘΕΟΔΩΡΑ    96    ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ    62.41
5    ΤΕΝΕΚΕΤΖΗ    ΖΩΗ    99    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    62.60
6    ΜΕΡΕΣΕΝΤΟΓΛΟΥ    ΣΟΦΙΑ    2000    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    63.11
7    ΚΟΤΣΙΔΟΥ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2000    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    63.51
8    ΤΕΡΖΙΔΟΥ    ΠΑΓΩΝΑ-ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ    88    ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ    63.74
9    ΝΤΕΛΛΟΥ    ΚΟΡΙΝΑ    95    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    64.25
10    ΚΑΤΣΙΚΗ    ΑΛΙΝΑ    98    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    64.70
11    ΚΟΥΡΟΥΔΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    97    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    64.93
12    ΤΑΣΕΛΗ    ΑΣΠΑΣΙΑ    97    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    65.32
13    ΛΟΥΤΣΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    2000    ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ.    66.45
14    ΣΤΑΗ    ΣΤΑΜΑΤΙΑ    2000    ΑΣ ΑΡΗΣ    67.07
15    ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ    99    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    67.13
16    ΧΡΙΣΤΟΦΗ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ    94    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    70.04
                    
                    
    800 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ                
1    ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ    ΕΛΕΝΗ    90    ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ    2.10.04
2    ΛΙΒΑ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    89    ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΛΑΜΙΑΣ    2.11.70
3    ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ    93    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    2.12.39
4    ΚΑΡΑΔΗΜΑ    ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ    99    «ΒΕΡΓΙΝΑ»    2.17.77
5    ΛΟΥΚΙΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ    95    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    2.19.30
6    ΙΓΝΑΤΙΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    2000    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    2.23.07
7    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ    96    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    2.26.00
8    ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    2000    ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ    2.27.92
9    ΨΑΡΡΑ    ΑΝΝΑ    2000    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    2.31.18
10    ΜΠΕΤΑ    ΖΩΗ    99    ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ    2.31.63
11    ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ    ΠΟΛΥΞΕΝΗ    99    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    2.32.87
12    ΤΑΝΑΝΑΚΗ    ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΙΑ    2000    ΑΣ ΑΡΗΣ    2.40.35
13    ΤΣΑΚΩΝΑ    ΑΝΝΑ    99    ΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ    3.07.71
                    
                    
    3000 Μ. Φ.Ε. ΓΥΝΑΙΚΩΝ            
1    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ    ΦΑΝΗ    97    ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ    12.43.95
2    ΓΟΚΤΣΗ    ΗΛΙΑΝΑ    99    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    13.21.54
                    
                    
    100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ            
    Α΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΠΕΤΣΟΥΔΗ    ΟΛΥΜΠΙΑ    85    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ    13.15
2    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ    ΑΝΝΑ    96    ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ    14.15
3    ΚΑΣΤΑΝΑ    ΟΛΓΑ    94    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    14.34
    ΤΕΡΖΑΚΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ    97    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    ΕΓΚΑΤ.
                ΑΝΕΜΟΣ :+0,8    
                    
    Β΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΣΑΒΒΑ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    97    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    15.16
2    ΜΕΝΕΞΗ    ΜΑΡΙΑ    97    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    15.76
                ΑΝΕΜΟΣ :-1,6    
                    
    ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                
1    ΠΕΤΣΟΥΔΗ    ΟΛΥΜΠΙΑ    85    ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ    13.15
2    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ    ΑΝΝΑ    96    ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ    14.15
3    ΚΑΣΤΑΝΑ    ΟΛΓΑ    94    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    14.34
4    ΣΑΒΒΑ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    97    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    15.16
5    ΜΕΝΕΞΗ    ΜΑΡΙΑ    97    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    15.76
    ΤΕΡΖΑΚΗ    ΓΕΩΡΓΙΑ    97    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    ΕΓΚΑΤ.
                    
                    
    ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                
1    ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ    ΚΡΙΣΤΙΝΑ    90    ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ    12.92/-0,2
2    ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ    ΜΑΡΙΑ    91    ΓΣ ΒΟΛΟΥ    12.40/+0,4
3    ΝΑΖΙΡΗ    ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ    96    ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ    12.17/+0,0
4    ΑΘΑΝΑΣΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    99    ΓΣ ΒΟΛΟΥ    11.90
5    ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ    ΝΙΚΗ    99    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    11.60
6    ΙΩΑΝΝΟΥ    ΠΗΝΕΛΟΠΗ    99    ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ    11.49
7    ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ    ΗΛΙΑΝΑ    96    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    11.40
8    ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ    99    ΑΣ ΠΑΟΚ    10.53
9    ΜΠΑΝΤΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΛΕΝΗ    2000    ΑΣ ΠΑΟΚ    10.40
10    ΚΑΛΛΙΝΤΖΗ    ΑΘΗΝΑ    99    ΑΣ ΠΑΟΚ    10.14
11    ΓΙΑΓΚΟΥ    ΚΥΡΙΑΚΗ-ΜΑΡΚΕΛΑ    2000    ΑΣ ΠΑΟΚ    9.96
    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ    ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ    2000    ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ    ΑΚΥΡΗ
                    
    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                
1    ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ    ΔΗΜΗΤΡΑ    95    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ    3.60
2    ΤΡΙΧΟΠΟΥΛΟΥ    ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ    95    ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93    3.50
3    ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ    ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΘΕΟΠ.    99    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    3.30
4    ΝΤΙΝΗ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    99    ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ    3.10
5    ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    2000    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    3.10
6    ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ    ΑΛΙΚΗ    2000    ΑΣ ΠΑΟΚ    3.00
7    ΜΑΝΑΣΗ    ΕΛΕΝΗ    2000    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ    3.00
8    ΒΡΑΔΗ    ΕΛΛΗ    2000    ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ    2.90
9    ΝΤΡΤΣΑ    ΔΑΝΙΕΛΑ    2000    ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ    2.80
10    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ    ΝΑΤΑΛΙΑ    95    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    2.80
                    
    ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                
1    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ    91    ΑΣ ΠΑΟΚ    13.14
2    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ    ΜΑΝΤΩ    96    ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ    12.51
3    ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ    ΒΑΛΑΣΙΑ    93    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ «Ο ΜΑΚΕΔΩΝ»    11.93
4    ΜΑΝΤΟΥΔΗ    ΖΩΗ    94    ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ «Ο ΜΑΚΕΔΩΝ»    11.58
5    ΚΑΠΟΥΤΣΗ    ΑΘΑΝΑΣΙΑ    99    ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ    10.79
6    ΚΑΣΤΑΝΑ    ΟΛΓΑ    94    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    10.77
                    
    ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄(2001-2002)    
                    
    150 Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ            
    Α΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΤΣΑΓΓΟΥΡΙΔΟΥ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2001    ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ    20.09
2    ΚΑΤΖΙΚΑ    ΘΕΟΔΩΡΑ    2001    ΓΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ    20.62
3    ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2002    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    20.77
4    ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    2001    ΑΣ ΑΡΗΣ    20.78
5    ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    2001    ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    21.08
6    ΚΟΥΤΗ    ΣΟΦΙΑ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    21.51
                ΑΝΕΜΟΣ :+0,4    
                    
    Β΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ    2002    ΑΣ ΠΑΟΚ    21.23
2    ΧΑΡΙΤΙΔΗ    ΙΩΑΝΝΑ-ΙΝΩ    2001    ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ    21.62
3    ΚΑΛΤΣΑ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    2002    ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ    21.78
4    ΚΑΝΕΛΛΙΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    21.80
5    ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ    ΕΛΕΝΗ    2001    ΑΣ ΑΡΗΣ    22.29
6    ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ    ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    22.60
                ΑΝΕΜΟΣ :-0,6    
                    
    Γ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΤΣΑΚΜΑΝΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2001    ΑΣ ΑΡΗΣ    21.92
2    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ    ΤΑΝΙΑ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    22.14
3    ΚΡΗΤΙΚΟΥ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    2001    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    22.60
4    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ    ΙΩΑΝΝΑ    2002    ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ.    22.71
5    ΦΑΧΡΑΒΑΡ    ΝΕΦΕΛΗ-ΚΑΛΛΙΡΟΗ    2001    ΑΣ ΠΑΟΚ    22.93
6    ΚΟΥΚΛΟΤΙΔΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    2002    ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    23.25
                ΑΝΕΜΟΣ :-1,0    
                    
    Δ΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΝΤΟΛΕΣΙΔΟΥ    ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ    2001    ΑΣ ΑΡΗΣ    21.89
2    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    22.19
3    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ    ΜΥΡΤΩ    2002    ΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ    22.28
4    ΒΑΛΑΡΙΣΤΟΥ    ΑΝΝΑ    2001    ΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ    22.62
5    ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2001    ΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ    23.22
6    ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΙΑΔΗ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    24.44
                ΑΝΕΜΟΣ :-0,1    
                    
    Ε΄ΣΕΙΡΑ                
1    ΤΑΤΣΙΔΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    2002    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    21.99
2    ΙΤΣΚΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    22.23
3    ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    ΜΟΝΙΚΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ    2001    ΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ    22.37
4    ΣΟΥΠΙΑΔΗ    ΑΡΙΣΤΕΑ    2002    ΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ    23.10
5    ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ    ΕΛΕΝΗ    2001    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    23.58
6    ΓΚΙΩΣΗ    ΜΑΡΙΑ    2002    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    24.51
                ΑΝΕΜΟΣ :+0,0    
                    
    ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ                
1    ΤΣΑΓΓΟΥΡΙΔΟΥ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2001    ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ    20.09
2    ΚΑΤΖΙΚΑ    ΘΕΟΔΩΡΑ    2001    ΓΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ    20.62
3    ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2002    ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ    20.77
4    ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    2001    ΑΣ ΑΡΗΣ    20.78
5    ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    2001    ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ    21.08
6    ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ    2002    ΑΣ ΠΑΟΚ    21.23
7    ΚΟΥΤΗ    ΣΟΦΙΑ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    21.51
8    ΧΑΡΙΤΙΔΗ    ΙΩΑΝΝΑ-ΙΝΩ    2001    ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ    21.62
9    ΚΑΛΤΣΑ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    2002    ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ    21.78
10    ΚΑΝΕΛΛΙΔΟΥ    ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ    2001    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    21.80
11    ΝΤΟΛΕΣΙΔΟΥ    ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ    2001    ΑΣ ΑΡΗΣ    21.89
12    ΤΣΑΚΜΑΝΗ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ    2001    ΑΣ ΑΡΗΣ    21.92
13    ΤΑΤΣΙΔΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    2002    ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ    21.99
14    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗ    ΤΑΝΙΑ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    22.14
15    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    22.19
16    ΙΤΣΚΟΥ    ΜΑΡΙΑ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    22.23
17    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ    ΜΥΡΤΩ    2002    ΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ    22.28
18    ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ    ΕΛΕΝΗ    2001    ΑΣ ΑΡΗΣ    22.29
19    ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    ΜΟΝΙΚΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ    2001    ΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ    22.37
20    ΚΡΗΤΙΚΟΥ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    2001    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    22.60
–    ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ    ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    22.60
22    ΒΑΛΑΡΙΣΤΟΥ    ΑΝΝΑ    2001    ΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ    22.62
23    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ    ΙΩΑΝΝΑ    2002    ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ.    22.71
24    ΦΑΧΡΑΒΑΡ    ΝΕΦΕΛΗ-ΚΑΛΛΙΡΟΗ    2001    ΑΣ ΠΑΟΚ    22.93
25    ΣΟΥΠΙΑΔΗ    ΑΡΙΣΤΕΑ    2002    ΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ    23.10
26    ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2001    ΠΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ    23.22
27    ΚΟΥΚΛΟΤΙΔΟΥ    ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    2002    ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ    23.25
28    ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ    ΕΛΕΝΗ    2001    ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    23.58
29    ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΙΑΔΗ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ    2002    ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004    24.44
30    ΓΚΙΩΣΗ    ΜΑΡΙΑ    2002    ΑΣ ΡΗΓΑΣ    24.51
 

Please reload

Recent Posts
Please reload

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΣΤΙΒΟΥ - ΝΕΑ - ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ -ΚΑΛΕΝΤΑΡΙ ΣΤΙΒΟΥ - ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ 

© 2014 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΗΡΑΚΛΗ | ΝΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ